Centrinė Motinos Oazė Krościenko miestelyje
2026 m. geg. 29 d. 21:03,
Komentarų nėra
Su džiaugsmu dalijamės savo dalyvavimu Centrinėje Motinos Oazėje Krościenko miestelyje prie Dunajeco. Į išvyką vykome kartu su pora iš mūsų parapijos ir kunigu, nė akimirkos nedvejodami atsiliepę į kvietimą, kurį priėmėme kaip Dievo dovaną. Kiekviena Oazės diena buvo maldos, bendrystės ir dvasinio augimo laikas – nuo Eucharistijos ir susitaikymo liturgijos iki susitikimų ir konferencijų. Ypatinga patirtis buvo Šventosios Dvasios Sėkminių vigilija bei malda saulėlydžio metu. Pabaigoje dalyvavome iškilmingoje Eucharistijoje su animatorių palaiminimu ir Oazių išsiuntimu, gavome žvakę – Kristaus šviesos ženklą. Laikas, praleistas Krościenke, mums buvo didžiulė dovana. Sutikome žmonių, kupinų geranoriškumo, kurie apgaubė mus rūpesčiu, geru žodžiu ir nuoširdumu. Patyrėme gilų širdies ramybės jausmą. Tai buvo ne tik tarnystės Dievui laikas, bet ir mūsų šeimos santykių atnaujinimas Jo akivaizdoje. Dievui tebūna padėka.
Ana Laurinaitienė, Jonas Laurinaitis, Inesa Obłoczyńska, Paweł Obłoczyński
